Morena Taraku është fejuar, prezanton diamantin e madh në gisht - Gazeta Express

06/02/2019 14:06

Me i fundit

Morena Taraku është fejuar, prezanton diamantin e madh në gisht

06/02/2019 14:06

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku disa ditë më parë postoi një foto që po kërkonte një dhuratë për të dashurin e saj.

’14 shkruti po vjen dhe unë’, ndërkohë që kërkon në Google ‘Dhurata më të mira dhe të shtrenjta për të dashurin tim’ duke lënë të kuptohet se këngëtarja tashmë është në një lidhje. 

Dhe sot Morena pa pritur tregon se është fejuar.

Ajo publikoi një foto ku tregon një unazë gjigande në gishtin e fejesës.

“Unë thash PO”, shkroi këngëtarja mbi foto, por nuk dihet nëse e ka zbuluar se është fejuar apo e ka bërë postimin në formë shakaje. /albeu.com