Modelja shqiptare rrit temperaturat, poston foton pa të brendshme


12/01/2019

Modelja është shfaqur duke pozuar pa të brendshme, duke u shfrenuar imagjinatën të gjithëve.

Tika Camaj punon për Victoria’s Secrets dhe ka treguar se nuk e ka aspak problem mëngjesin sepse në këtë foto është shfaqur krejtësisht pa make-up. E çka mund të thuhet në fund është se modelja është në super formë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart