Miriam Cani sensuale në klipin e ri


09/11/2018

Më në formë se kurrë dhe mjaft sensuale Miriami ka sjellë  një baladë dashurie nën tekstin e bashkëshortit të saj Alban Skënderaj. 

Gjithashtu muzika e kësaj kënge është realizuar nga kantautori Kledi Bahiti./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart