Miriam Cani ju fton "Në Parajsë"


08/11/2018

Titulli duket se do të jetë “Në Parajsë” dhe nga fotot e publikuara Miriam duket mjaft në formë dhe tërheqëse. 

Ajo i rikthehet sërish tregut muzikor pas një periudhe pushimi dhe bashkëpunimit me bashkëshortin e saj Alban Skënderaj me këngën dedikuar vajzës së tyre Ameli,  “Dhurata”./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart