Meritoni vjen me emisionin e tij më të ri, "Seven Bizz"


25/09/2018

Me autorë Meriton Mjekiqin, e me gazetare Rinesën e Aurorën, emisioni do të vijë në ekranet tuaja çdo ditë të javës, nga e hëna në të premte.

Në “Seven Bizz” do të informoheni për më të rejat nga jeta e yjeve, projektet e reja dhe gjithçka tjetër ekskluzive, intervista me mysafirë nga estrada që do të shpalosin planet e tyre për profesionin dhe jetën private.

Emisionin “Seven Bizz” mund ta ndiqni nga 1 tetori në T7.

Ndërsa promoja e emisionit tashmë ka dalë dhe ka pasur shpërndarje masive nga dashamirët dhe ndjekësit e show-bizzit, sidomos në rrjetin social  Instagram ku është mirëpritur e shpërndarë në masë të madhe.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart