Me kë ishte Afrona sot, Shqipërinë apo Zvicrën? (Foto)


11/06/2016

Krahas rastit të veçantë të vëllezërve Taulant e Granit Xhaka nëna e të cilëve shprehu edhe me bluzë përkrahjen e barabartë për Shqipërinë dhe Zvicrën, njëjtë ka vepruar edhe bukuroshja Afrona Dika.

Ajo ka pasur edhe kryqin por edhe shqiponjën në fanellën e veshur teksa dy simbolet i ka pasur të kombinuara po ashtu në kapelë.

Ndryshe nga modelja, i dashuri i saj Blero Muharremi ka shprehur haptazi dëshirën që dy djemtë të luajnë për përfaqësuesen e Kosovës.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart