Më e nxehtë se asnjëherë vajza e Ema Andreas publikon foto thuasje nudo nga krevati! - Gazeta Express

Më e nxehtë se asnjëherë vajza e Ema Andreas publikon foto thuasje nudo nga krevati!

04/01/2018 15:25

Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto ku shfaqet me rroba banjo dhe tregon format e saj të kome sidomos në pjesën e gjoksit. “Jam duke të të parë ty, së shpejti,”-shkruan Sara krahas fotos. 

Duket se ajo është duke u përgatitur për një projekt të ri pasi edhe aktorja Ema Andrea ka publikuar një foto ku shkruhet: “Duke të të parë ty”. 

Nuk dihet se çfarë është duke përgatitur Sara por me foton e fundit ajo padyshim ka ngritur temperaturat e ulëta dhe duket se nuk do t’ia dijë për të ftohtin./Gazeta Express/