Louise e Ryan lënë nam në plazh - Gazeta Express

22/02/2018 20:32

Louise e Ryan lënë nam në plazh

22/02/2018 20:32

Dy bukuroshët janë në pushime se bashku dhe janë parë intim gjatë ditës së sotme.

Është kjo Louise Thompson e cila ka treguar romancën e saj më të re me Ryan Libbey derisa janë fotografuar afër Detit të Vdekur në Izrael të enjten.

Çifti i artë i “Made in Chelsea”, kanë treguar se sa seksi janë ata derisa po e shijojnë jetën në plazh. /GazetaExpress/