Lorik Cana aspak romantik në ditëlindjen e Monikës


09/11/2018

Por duket se urimi romantik që të gjithë prisnin të paktën në rrjete sociale nuk erdhi nga Cana. Krahas fotos ku kishin pozuar bashkë ai ka shkruar: “Po plaket”. 

Megjithatë në këtë mënyrë ai ka treguar se ata janë një çift pa komplekse dhe të hapur me njëri-tjetrin./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart