Loredana vjen me një ndryshim – befason fansat me pamjen


26/01/2019

Këngëtarja Loredana  ka bërë një ndryshim jo shumw tw madh, por qw e bwn tw duket si jozakonisht.

Pasi  fansat e saj ishin mësuar që gjithmonë ta shohin me flokë të lidhur. Në rrjetin e saj social ka postuar një foto në Instastory ku shfaqet me flokë të gjatë .

Si duket reperja ka vendosur flokë extension, për të ndryshuar look-un e saj të cilit për shumë kohë i ka qëndruar besnike.

Ajo është e martuar me reperin Mozzik dhe kanë një vajzë, dyshja pritet që me 1 shkurt ta lansojnë bashkëpunimin e radhë Romeo& Juliet.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart