Loredana poston foton e Hanës, shikoni sa shumë ngjan si Mozzik


27/12/2018

Nuk ka shumë kohë prej kur Loredana Zefi dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë dhe Hana e vogël ua ka ndryshuar komplet atmosferën në familje.

Loredana shtatzëninë kishte vendosur ta mbante larg fokusit medial duke mos publikuar ndonjë foto me bark të fryrë, mirëpo kjo nuk u ka ikur publikut e mediave të cilët shpesh e kanë fotografuar në fshehtësi dhe barku i është parë ani pse Loredana vishej me rroba të gjera.

Ajo nuk po ndalet as së postuari foto të Hanës, ndërsa nga imazhet e postuara deri tani, shihet se Hana ngjan shumë si babai i saj, reperi Mozzik./Gazeta Express 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart