Linda Halimi lë pa fjalë Jennifer Lopez në ‘American Idol’ (Video)


07/01/2016

Linda ka kënduar mbrëmë në episodin e parë të sezonit të ri. Ajo u prezantua me këngën “This is a man’s world”, ku la pa fjalë jurinë e ‘American Idol’. Gjatë performancës së Lindës, J.Lo dhe dy anëtarët e tjerë të jurisë, e kanë komentuar atë si një vajzë me zë të fuqishëm. Për më shumë shikoni videon e plotë më poshtë

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart