Linda Halimi bëhet nënë për herë të parë - Gazeta Express

Linda Halimi bëhet nënë për herë të parë

admin

11/03/2019 23:57

Linda Halimi është bërë nënë.

Këngëtarja kosovare, e njohur për zërin e saj të fuqishëm, e cila doli nga show talentet e Shqipërisë, është bërë nënë për herë të parë sonte e një vajze.

Vajza është pagëzuar me emrin Kaimana, shkruan GazetaExpress.  

Lajmin e ka bërë të ditur Davon Edwards në Facebook i cili ka shkruar:

“Ne jemi shumë të lumtur dhe të bekuar të ju njoftojmë se jemi bërë me vajzë. Ne jemi absolutisht të lumtur dhe mezi presim që ta dërgojmë atë në shtëpi. Gruaja kishte një shtatzëni të shëndetshme. Faleminderit për urimet!”, ka shkruar ajo. /GazetaExpress/