Lani publikon këngën fantastike, ‘A ki dashni’


11/02/2019

Këngëtari i ri dhe mjaft i talentuar Lani, ka publikuar projeketin e tij më të ri.

“A ki dashni” është titulli i këngës më të re, të cilën Lani e ka publikuar bashkë me videoklip.

Kënga e stilit pop, është shkruar nga Ghulo, ndërsa muzika është punuar nga producenti Nurteel.

Projekti është realizim i Bug Production dhe vjen me një videoklip interesant.
Kënga është duke u pritur mirë dhe po merr komente pozitive. Lani – A ki dashni (Official Video HD)

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart