Kush është Dreni, djaloshi që Miloti ia dedikon karrierën


11/01/2019

Në rubrikën ‘5 minuta famë’ në emisionin ‘Tour de cool’ në T7, Miloti ka përmendur djaloshin me emrin Dreni, të cilit thotë se ia dedikon sukseset dhe karrierënn.

Kush është Dreni dhe si i ka ndihmuar ai Milotit përgjatë karrierës, tregon artisti në videon më poshtë: 

Emisioni i plotë: TOUR DE COOL – 06.01.2019


Te fundit nga kategoria


Kthehu lart