Kujdes, velina e Ermalit poston foto për sulm në zemër


11/02/2019

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellan e cila ka postuar disa foto tepër seksi që janë rrezik potencial për personat me probleme në zemër, transmeton GazetaExpress.

Fotot e postuara janë në të brendshme dhe biondina bukur sigurisht me këto foto do ta lërë Ermalin në hije me hiret e saj.

Ndryshe, ajo është e njohur për fotografi të tilla, derisa vazhdon të jetë e përfolur nga mediat e ndryshme shqiptare-sigurisht për bukurinë e saj. /GazetaExpress/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart