Koncertin në nder të Adelës do e moderojë kjo prezantuese e njohur


09/11/2018

Më herët ai u shpreh se kësaj nisme i janë bashkuar shumë artistë të njohur dhe gjatë ditës së sotme publikoi emrat që do të jenë pjesë. 

Gjithashtu drejtimin e këtij koncerti do ta ketë moderatorja e njohur Arbana Osmani. 

Paratë e mbledhura nga shitja e biletave do të konvertohen në një bursë studimi 3-vjeçarja për një vajzë nga qyteti i Kavajës, e cila nuk ka mundësi ekonomike të vazhdojë studimet e larta universitare./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart