Klaudia Pepa shpreh gjithë afeksionin për këtë mashkull: Të dua superman!


07/12/2018

Ajo duket se është ndjerë mjaft mirë në moderimin e këtij festivali së bashku me Borën dhe Ardit Gjebrean e më shumë me këtë të fundit. 

Për këtë arsye Pepa ka publikuar një foto ku shfaqet së bashku me Gjebrean dhe krahas saj shkruan: “Të dua superman”. Nuk është hera e parë që Klaudia shpreh vlerësimin dhe dashamirësinë e saj për kantautorin dhe moderatorin Ardit Gjebrea./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart