Kjo që do ta bëj UniKKatil, do të kalojnë vite dhe reperët tjerë s’do ta bëjnë (Video)


09/03/2017

Por, si duket reperi kosovar nuk do të ndalet me kaq.

Burime shumë të afërta me Viktorin, kanë thënë për Express se Viktori është në përgatitje të 30 projekteve që do t’i lansojë në kohën e duhur dhe në momentin e duhur.

Gazeta Express ka mësuar se në këtë projekt UniKKatil ka punuar që një kohë të gjatë, diku 16 muaj, dhe se do të jetë ndryshe nga të gjithë reperët e tjerë.

Këngët e para ai pritet që së shpejti ti publikojë dhe fansat jane duke pritur për një kohë të gjatë për të. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart