Kendall, Gigi e Bella lënë gojëhapur Milanon


22/02/2019

Kendall është paraqitur me një stil me stil sensual dhe ishte njëra prej modelëve më seksi në pistën e modës.

E pas saj aty ishin edhe motrat Hadid, Gigi dhe Bella derisa kanë bërë që të gjithë kritikët e modës të kthejnë kokën tek këto bukuroshe. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart