Keisi Medini bën deklaratën befasuese për pamjen e saj, nuk është ajo që shihni në foto


18/01/2019

Keisi ka lançuar këngën e saj të parë në bashkëpunim me Seldin dhe gjatë intervistës në studio rrëfeu emocionet dhe pritshmëritë për klipin e ri, i cili është pëlqyer nga publiku.

Teksa komentonte fotot e saja në ekran, moderatorja Bieta Sulo e pyeti Keisin nëse përdorte fotoshop nëpër poza dhe për cilën pjesë të trupit e përdor më shumë.

“Për të gjitha. Tani, jo të gjithë dalim mirë në fotografi, të themi të drejtën. Çdo femër do bëjë pak fotoshop… dhe bëj çdo lloj fotoje të mundshme.”- ka rrëfyer Keisi duke qeshur.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart