Kaq seksi dukej Dua pas Brit Awards


21/02/2019

Bashkë me Calvin Harris Dua Lipa arriti që të merr çmimin kryesor në Brit Awards, atë për këngën më të mirë, “One Kiss”.

E pas këtij çmimi Dua është paraqitur me një veshje tjetër në afterpartyt që organizohen pas eventit më të madh për muzikë në Britani.

Ajo në këtë mbrëmje ishte bashkë me babin e saj Dukagjinin, nënën por edhe të dashurin derisa kishte të veshur në mbrëmje ku vinte në pah gjoksin e saj.

Dua për një muaj ka arritur që të këtë tre çmime, dy çmime Grammy (më të mëdhenj në botën e muzikës) dhe një çmim në Brit Awards. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart