Kajani bën 1-muajsh, ja si e festojnë Erioni dhe Ajola


08/11/2018

Ata kanë festuar 1-mujorin e të voglit dhe torta që kanë zgjedhur për të ka qenë mjaft e bukur, e bardhë dhe me ëngjëj.

Gjithashtu Ajola ka publikuar një tjetër foto në rrjete sociale ku shfaqet disa ditë përpara se të vinte në Kajani./Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart