Imogen godet me fotot e fundit


11/02/2019

Ajo është duke pushuar në një kamp të fitnesit në Portugali.

Por, Imogen Thomas nuk ka treguar shenja se di të ndalojë duke pozuar foto të nxehta nga plazhi dhe këtë e ka bërë gjatë pushimeve në qytetin portugez të premten në Portugali, transmeton GazetaExpress.

Ish ylli i Big Brother (36), duket e bukur në bikine të blerta që janë brend i saj derisa është duke vazhduar me idenë e saj të emisionit “Chasing Summer”. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart