Ia kalon dhe Kardashianëve: Këngëtarja shqiptare zgjidhet “Miss Bumbum”, femra me të pasmet më të bukura


30/08/2018

Dua triumfoi në sondazhin online brazilian të organizuar nga “Miss Bumbum”, duke mbledhur më shumë vota se Kim Kardashian, Nicki Minaj dhe Pippa Middleton.

Këngëtarja 23-vjeçare me origjinë shqiptare, mori më shumë vota se ylli brazilian, Anitta, e cila u rendit e dyta dhe Shakira e treta.

Ndërkohë, ish-anëtari i One Direction, Harry Styles kryeson listën e meshkujve për të pasmet më të bukura, ku përfshihen Hugh Jackman, Justin Bieber dhe Ronaldo.

Ai lë pas Cristiano Ronaldo-n në vendin e dytë dhe David Beckham në vendin e tretë.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart