I vjetër por në “formë”, aktori shokon fansat me shfaqjen seksuale - Gazeta Express

I vjetër por në “formë”, aktori shokon fansat me shfaqjen seksuale

25/09/2018 7:52

Fjala është për Jim Carrey-n, 56 vjeç, i cili ka lënë të shokuar fansat e tij me një video që shfaq pamje eksplicite seksuale në filmin e fundit drama-komedi “Kidding”.

Jim Carrey shfaqet në momente intime me aktoren Ginger Gonzaga dhe është shumë larg filmave të tij ikonikë si “The mask”, “Cable Guy” apo “Ace ventura”.

Ndërkohë, Jim kohët e fundit deklaroi se karrierës së tij i ka ardhur fundi për shkak të luftës së tij sekrete me depresionin dhe presionin nga familja.