I mbani mend Lupçen dhe Katerinën? Ja çfarë ka ndodhur me ta


20/02/2019

Ka kaluar 2 vite dhe Lupçe e Katerina vazhdojnë lidhjen e tyre dhe janë shumë të lumtur bashkë.

Çifti janë shumë aktiv në rrjete sociale dhe postojnë foto nga përditshmëria ose rastet e veçanta siç ishte dita e djeshme pasi Katerina festoi ditëlindjen.

Ish-banorja mbushi 22 vjeç dhe Lupçe i kishte bërë dhuratë një unazë.


Katerina e zbuloi me një postim në Instastory ku falenderon Lupçen dhe shkruan se është surpriza më e bukur

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart