I dashuruar me bukuroshen e ekranit, çudit postimi i këngëtarit shqiptar


29/08/2018

Prej muajsh Elgiti është në një marrëdhënie me Klea Hutën dhe të dy duken shumë të lumtur në fakt, por postimi i fundit ka ngritur dyshime.

Në një sfond të zi, këngëtari shkruan:

Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 20 minuta.”

Të ketë lidhje me Klean ky status? Këtë nuk mund ta themi me siguri, por në udhëtimin e fundit të Kleas në Paris, Elgiti nuk ishte i pranishëm, ndryshe nga ç’ndodhi në SHBA.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart