Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi


07/11/2018

Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë. 

Gjithashtu ajo që bie në sy në foto është shikimi joshës i saj. Pritet që së shpejti Miriami të publikojë produksion e saj më të ri muzikor./Gazeta Express/

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart