Gruaja e Ermalit, Ariana shfaqet joshëse nga Dubai - Gazeta Express

01/02/2019 22:55

Me i fundit

Gruaja e Ermalit, Ariana shfaqet joshëse nga Dubai

01/02/2019 22:55

Ai është duke pushuar bashkë me gruan e tij duke pushuar derisa ajo që ka zënë vëmendjen nëpër rrjetet sociale është padyshim, gruaja e Ermalit, Ariana.

Ajo duket bukur në disa foto që ka postuar në rrjetet sociale, derisa bashkë me Ermalin kanë vizituar edhe shkretëtirën e Saharës.

Këngëtarët shqiptarë vazhdimisht i lënë muajt e dimrit për të pushuar në vendet ku ka temperaturë më të nxehtë.

Në këtë rast Dubai dhe Tajlanda janë destinacionet e tyre. /GazetaExpress/