Gold AG ia solli këtë dhuratë të veçantë Shyhrete Behlulit nga Medina - Gazeta Express

02/02/2019 14:52

Me i fundit

Gold AG ia solli këtë dhuratë të veçantë Shyhrete Behlulit nga Medina

02/02/2019 14:52

Por, këngëtarja, Shyhrete Behluli dhe reperi nga Presheva, Gold AG kanë raporte mjaft të mira edhe në jetën e përditshme.

Para pak javësh, Gold AG ka qëndruar disa ditë në vendin e shenjtë, Medinë, ku edhe solli pamje nga atje në rrjete socialet.

Ndërsa sot, këngëtarja Behluli tregon se ka pranuar një dhuratë simbolike nga Goldi. “Një dhuratë nga një vend i shenjtë, Faleminderit, Arian Agushi”, shkruan ajo në rrjetin social, Instagram.