Gold AG e uroj i pari Fitër Bajramin! Shfaqet pranë femrës më të shtrenjtë për të - Gazeta Express

Gold AG e uroj i pari Fitër Bajramin! Shfaqet pranë femrës më të shtrenjtë për të

15/06/2018 8:48

Gold AG ka zgjedhur një foto në llofarinë e tij në Instagram për t’i uruar ndjekësit e tij, shkruan lajmi.net

Në imazhin e postuar ai shihet pranë gruas më të shtrenjtë për të, nënës, dhe menjëherë pas publikimit të fotografisë, komentet ishin të shumta.

”Urime festa e Fitër Bajramit” kishte shkruar ai. Kujtojmë se Goldi njihet si një besimtar i devotshëm dhe e ka agjëruar edhe muajin e shenjtë të Ramazanit.