Giada e kall Miamin


22/02/2019

Ajo shume shpejtë pritet të tregojë aftësitë e saj edhe në kuzhinë pasi që do të merr pjesë në Festivalin e Verës dhe Ushqimit në Plazhin Jugorë të Miamit.

Por, para se ta bëj këtë ajo ka veshur bikine të katërta derisa ka kaluar pak kohë me familjen e saj në Miami të Floridas.

Ylli 48 vjeçar i Food Netëork është hedhur në oqean para se bikinet ta tradhtojnë dhe kështu të ekspozojë pjesë që ajo nuk ka dashur. /GazetaExpress/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart