Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”


11/02/2019

Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë vetëm tri ditë që na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentin.

Dihet që Geti është i martuar me Marinën dhe si duket, ndoshta, ai është duke përgatitur ndonjë këngë që do ia dedikoj pikërisht asaj. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje ???? …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart