Floriana Garo ju mrekullon nga Maldivet, shfaqet në bikini


28/01/2019

Floriana Garo duket rrezëllitëse dhe në formë mjaft të mirë trupore. Marsin e vitit 2018  ajo u bë nën për herë të parë me vajzën e saj Adia.

Prej më shumë se një viti Floriana i mungon ekranit shqiptar. /Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart