Fjolla Morina çmend të gjithë, bën “twerk” para kamerës


20/02/2019

Fotot e saj në rrjetet sociale janë nga më të pëlqyerat dhe nga më të komentuarat.

Së fundmi ajo ka publikuar video në “Instastory”, ku shfaqet duke bërë ‘tëerk’ në mesnatë. Këngëtarja ishte veshur me kostum sportiv, dhe gjatë lëvizjeve vinte në pah belin e sheshtë dhe tatuazhin që ka bërë së fundmi më bark.

“Veq tu kqyr mundesh mu knaq”, ka qenë mbishkrimi që këngëtarja ia ka lënë njërës nga videot.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart