Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do ta festojë Shën Valentinin


12/02/2019

Simpatik dhe mbi të gjitha një nga të rinjtë milionerë e bën ndër të preferuarit e femrave Fatmir Hysenbelliun.

Nëse dikush prej jush ishte kuriozë të dinte se me kë do e kalojë Oni 14 Shkurtin, ‘Ditën e të dashuruarve’, ai e ka hequr këtë merak me anë të një postimi.

Fationi ka treguar se është singel dhe se do e kalojë vetëm këtë festë.

/Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart