Eminem e shan reperin e njohur, ai e falënderon !


02/09/2018

E ndër ta është edhe reperi i ri, Lil Pump, atij të cilit Eminem i drejtohet drejtpërdrejtë në një nga këngët e tij, shkruan Gazeta Express.

Por, Pump ka bërë një gjë shumë të mençur me këtë rast.

Ai e din shumë mirë se të përgatisë një kundërpërgjigje për reperin më të mirë të të gjitha kohëve nuk është një gjë me vend, kështu që ai e ka falënderuar.

Me një koment në postimin e Eminem në Instagram, Lil Pump ka shkruar: “Faleminderit, e kam merituar këtë”.

Kjo përgjigje vjen pas ‘diss-it’ të Eminem se reperi tingëllon njësoj si Lil Wayne në këngët e tij.

Eminem ‘ka thyer internetin’ këto ditë, kur ka publikuar albumin e ri ‘Kamikaze’ pa asnjë paralajmërim, dhe e ka rikthyer Slim Shady-n, të cilin të gjithë e duan./gazetaexpress.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart