Emine Çunmulaj i gëzohet medaljes së Majlindës (Foto)


09/08/2016

Emina gjithmonë ka shprehur krenarinë e saj që është shqiptare.

E s’ka si të mos gëzohej për medaljen e artë olimpike dhe s’ka si të mos urojë Majlinda Kelmendin për shkrimin e historisë, shkruan lajmi.net.

Emina ka postuar artikullin shumë të shpërndarë të CNN ndërsa ka shkruar: “Historia u shkrua… Urime për ty kampione #MajlindaKelmendi”. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart