Emily vazhdon të zhvishet, mbulon modestinë me peshqir


28/08/2018

Karriera e saj është formuar duke bërë fotografi seksi, normalisht shpesh e zhveshur e tëra

Emily Ratajkowki i është kthyer trikave të saj të vjetër derisa ka bërë një seri fotosh për revistë e njohur Paper, kësaj radhe fotot janë bërë në një vaskë plot shkumë e zhveshur.

Ylli i Gone Girl ka folur në këtë intervistë edhe për atë se si trajtohen yjet e bukura në Instagram, ka shprehur pikëpamjet e saj feministe, derisa ka bërë fotot e saj seksi dhe selfie që janë komentuar shumë nëpër rrjetet e ndryshme sociale. /GazetaExpress/ 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart