Elvana Gjata uron pashkët…shikoni sa ndryshe shfaqet këngëtarja (Foto)


16/04/2017

Ajo çfarë bie më tepër në sy është stili i veshjes së Gjatës. Tashmë ajo eksperimenton me veshjen duke u shfaqur gjithnjë e më shumë ndryshe dhe me një mënyrë të veshuri, e cila shpesh kopjohet nga personazhet e tjerë të njohur./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart