Eliza Dushku jep lajmin e mirë - Gazeta Express

16/02/2019 7:58

Me i fundit

Eliza Dushku jep lajmin e mirë

16/02/2019 7:58

Aktorja 38-vjeçare tregoi barkun kur ajo dhe bashkëshorti i saj Peter Palandjian ishin në premierën e filmit “Mapplethorpe” të enjten, në Nju Jork.

Ky do të jetë fëmija i parë për Eliza Dushkun.