‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin - Gazeta Express

‘E pranoj si dhëndër’, Sabiani bën deklaratën e fortë për Seldin e Keisin

11/02/2019 10:08

Mirëpo, që të dy i kanë mohuar këto lajme dhe kanë treguar se janë thjesht miq shumë të mirë. Së fundmi këngëtari i njohur Sabian, ka dhënë një intervistë për ‘Panorama Plus’, ku ka zbuluar të vërtetën e lidhjes mes Seldit dhe Keisit.

“Sa për komentet se Keisi dhe Seldi janë çift është aludim ordiner mediatik, nga ato të tipit që ta bëjnë dajën hallë dhe hallën dajë. S’ka asgjë midis tyre. Seldi ka qenë mik i hershëm i familjes sime, kështu që është dhe si vëllai i madh për Keisin. Por të them të drejtën, edhe po ta kisha dhëndër Seldin s’do isha në dilemë, do e kisha pranuar pa kompleks.”, ka thënë ai duke qeshur.