E paskemi ditur gabim, mbiemri i Albanit nuk është Ramosaj


11/01/2019

Ai ka publikuar foton e pasaportës dhe një bilete avioni, ku tregon se do të realizojë një udhëtim.

Megjithatë ndjekësve u ka bërë përshtypje mbiemri i këngëtarit, i cili nuk është Ramosaj, por Kamerolli. 

Duket se edhe Albani edhe Beatrix kanë mbajtur në art mbiemrin e nënës së tyre, duke qenë mjaft i njohur në publik./Gazeta Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart