E dashura sekrete e reperit të ndjerë publikon mesazhet në një postim prekës


12/09/2018

E derisa të gjithë e dinë historinë e tij të dashurisë me këngëtaren Ariana Grande, ai pas ndarjes ka filluar lidhjen me një modele 22 vjeçare.

Ajo tani është zbuluar derisa ka bërë një postim shumë prekës në Instagram, përcjell Gazeta Express.

Në këtë postim shihet një fotografi ku Mac i ka vënë torën tek këmbët, një video ku ai luan në piano dhe një mesazh me një bisedë mes tyre, ku shprehin pëlqimin ndaj njëri tjetrit.

E megjithëse ai thotë se nuk e ka ndërmend të shkojë askund dhe do të qëndrojë me të, ata nuk e kanë shijuar edhe për shumë kohë lidhjen e tyre.

Vajza me emrin Julia Kelly, mes të tjerash në përshkrimin e postimit ka shkruar: “Zemra po më dhemb. Jam e shkatërruar. Sot kam humbur një nga njerëzit më të mrekullueshëm që kanë hyrë në jetën time. Malcom, do të jepja gjithçka që të kem përsëri”./Gazeta Express 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart