‘E çmendur’ pas Adonisit, Teuta Krasniqi poston foton intime me të


13/02/2019

Aktorja Teuta Krasniqi ka ndarë me ndjekësit një imazh me bashkëshortin në ‘Instastory‘.

Teuta shumë herë ka treguar se është e dashuruar dhe njëkohësisht shumë e lumtur me martesën e saj.

E këtë e dëshmon pothuajse çdoherë.

Së fundi, ka ndarë një foto me Adonisin ku shihen shumë të dashuruar.

‘T’du Adonis Morina’, ka shkruar ajo në foto. 

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart