Dua bëhet me statujë prej “dylli” - Gazeta Express

15/02/2019 23:34

Me i fundit

Dua bëhet me statujë prej “dylli”

15/02/2019 23:34

Dua Lipa e ka bërë të ditur këtë përmes një postimi në Instagram, ku edhe u fotografua pranë figurës së saj.

Në këtë muze, gjenden skulpturat e yjeve me famë botërore, ndërsa tani figura e saj gjendet krah tyre.

Këngëtarja ishte e pranishme në ceremoninë private ku edhe u zbulua figura e saj.

Kujtojmë që Dua Lipa së fundi është shpallur “Artistja më e mirë e re” në “Grammy” dhe po ashtu fitoi në kategorinë “Kënga më e mirë në zhanrin dance”.