Do mbeteni pa fjalë nga çmimi i syzeve të Marinës dhe Getit


10/01/2019

Ata kanë postuar disa foto në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk kishte si të mos binin në sy veshjet e tyre luksoze.

Getoar Selimi, së fundmi publikoi në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqej me një palë syze të markës “Tonino Lamborghini”, të cilat kushtojnë jo më pak se 920 euro.

Ndërkohë që një ‘selfie’ e tillë e ngjashme nuk ka munguar edhe nga Marina, e cila ka pozuar me një palë syze të markës “Alessandra Rich”, të cilat kapin shifrën e 470 eurove, sipas vlerësimeve të faqes whatheywearing.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart