Delinda Zhupa tregon arsyet që do ta bënin të largohej nga ‘Portokallia’


15/10/2018

Delinda është e njohur për personazhet e saj në Portokalli si ‘Psikologia’ apo ‘Çifti i lumtur’.

E ftuar në emisionin ‘Ditë e Re’ në Ora News, aktorja zbuloi ëndrrën e saj në sirtar.

“Në Shqipëri diçka më të madhe tek Portokallia besoj se nuk ka. Ndihem shumë mirë, përderisa publiku kërkon jo çdo sezon por çdo javë, të dijë se çfarë do të ndodhë me numrat, me karakteret që unë bëj.

Përderisa ndihem mirë, bëj profesionin që dua, padyshim që edhe shpërblehem nga ana monetare dhe kënaqësia që më jep publiku, unë jam në rregull.

Nëse do më thojë për në Hollywood po. Është ëndërr e mbetur në sirtar.”

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart