Del balada ‘Kthema’ e Kaltrina Selimit me Irkenc Hykën


08/11/2018

Sot është zbuluar se Kaltrina Selimi po rikthehet me këngë të re dhe atë në bahskëpunim me këngëtarin shumë të pëlqyer, Irkenc Hyka.

Balada ‘Kthema’ tashmë është publikuar me videoklip, shkruan Gazeta Express.

Për muzikën është përkujdesur vetë Irkenci ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar Endrit Mumajesi – Muma.

Në videoklip Kaltrina shihet e mrekullueshme e me shumë stil./Gazeta Express/

Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi – Kthema (Official Video)

ONIMA – http://smarturl.it/ONIMA Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi – Kthema Music: Irkenc Hyka Lyrics: Endrit Mumajesi (MUMA) Mix & Master: JoJo Irkenc on Instagram : http://smarturl.it/Irkenc Irkenc on Facebook : http://smarturl.it/IrkencHyka #irkenc #kaltrinaselimi #kthema

Artikull i sponsoruar

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart